Zabýváme se vytvářením Žádostí pro získání příspěvků na nové zaměstnance. Tyto prostředky poskytuje EU v rámci podpory zaměstnanosti.

O dotace na zaměstnance může požádat každá společnost, která má IČO, tedy jak osoby samostatně výdělečné činné, tak velké, střední i malé společnosti, které mají problém s nedostatkem prostředků na další mzdy.

U nás můžete zažádat o vytvoření Žádosti na Zaměstnance v rámci: Odborných praxí, Aktivní politiky zaměstnanosti, Stáží pro mladé a Stáží ve firmách.

Zastoupíme Vás při veškerém zařizování dotací na zaměstnance.

Jestliže máte zájem získat dotaci na nové zaměstnance a chcete ušetřit čas s administrativou a úřady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme a odpovíme veškeré dotazy.

 

Kontakt:

Ing. Pavla Poláková

tel.: 773 276 400

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Naše společnost denně monitoruje aktuální dotační příležitosti pro veřejný, podnikatelský i neziskový sektor díky speciálnímu programu. Tyto informace pak dále zpracovává. Sledujeme výzvy pro veškerá odvětví: zemědělství, vzdělávání, životní prostředí, tvorbu pracovních míst, podporu podnikání apod. Na základě zpracovaných informací Vám pak můžeme pravidelně zasílat aktuální dotační zpravodaj.

Pokud máte zájem o zařazení Vaší firmy do naší bezplatné databáze, neváhejte nás kontaktovat. Pro zasílání informací na míru nám stačí pouze základní údaje o Vaší firmě (název, IČ a kontakt na kompetentní osobu).

Naše databáze klientů slouží pouze pro účely zpracování dotační analýzy.

 

Kontakt:

Bc. Tereza Vaňková

Tel.: 774 411 338

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.