Příspěvek na rekvalifikační kurzy lze získat prostřednictvím zvolené rekvalifikace. V případě, že máte zájem o nějaký kurz, zažádejte si na Vašem kontaktním pracovišti Úřadu práce o formulář „Zájem o zvolenou rekvalifikaci“ nebo si jej můžete stáhnout na adrese: https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/formulareobcana.

Vyberte si z naší nabídky rekvalifikačních kurzů. Kontaktujte naši společnost a my vám vystavíme a potvrdíme formulář „Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu“ který tvoří přílohu Vaší žádosti. Zároveň se domluvíme na přibližném termínu konání kurzu a ostatních administrativních úkonech.

Potom již následuje předložení obou formulářů na Úřadu práce. Vše se musí stihnout s předstihem minimálně dva týdny před zahájením kurzu, protože požadavek je posuzován komisí. V případě, že je Vám kurz ze strany Úřadu práce schválen, obdržíte Potvrzení o úhradě ceny rekvalifikačního kurzu ve dvou vyhotoveních. Pak už jen stačí nám oznámit, že zvolenou rekvalifikaci máte schválenou a první den kurzu vzít tato potvrzení s sebou.

Pro jakékoli bližší informace nás kontaktujte:

Martina Andělová

tel: 775 716 738

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.